A memoQ Zrt. a világszerte ismert memoQ fordítástámogató szoftver fejlesztője, amelynek segítségével fordítók, fordítóirodák és más cégek munkája lesz gyorsabb, egységesebb és gazdaságosabb. Az immár 15 éves memoQ-nak biztos helye van a fordítástechnológiai piac vezetői között. A magyarországi központú cég nyolc országban kb. 100 munkatárssal működik, a fő irodák Budapesten és Gyulán vannak

Budapesti irodánkba keresünk új munkatársat

Digital Marketing Specialist

pozícióba.

Téged keresünk digitális marketing csapatunkba, ha tudásodat és tapasztalatodat olyan munkahelyen szeretnéd kamatoztatni, ahol mindig meghallgatják az ötleteidet, ahol egy összetartó közösség részese lehetsz, és ahol mind a marketingről, mind egy különleges iparágról napi szinten rengeteg új ismeretet szívhatsz magadba. Csapatunk tagjaként te fogsz felelni a PPC aktivitásainkért és analitikáért, de más típusú kampányokban is számítunk a munkádra és meglátásaidra! Ha még nem vagy gyakorlott HubSpot user, az sem gond, felkészülten várunk, és mentorálunk téged.

Feladatok:

  • Kampányok és tartalmak kezelése WordPress-ben és HubSpot-ban (bannerek, landing oldalak, blog posztok stb.)
  • HubSpot kampányok és marketing automatizáció teljes körű kezelése (chatbot-ok felépítése és kezelése, űrlapok, lead routing, workflow-k, email kiküldés, playbook-ok, user listák felépítése és karbantartása)
  • Együttműködsz a marketing csapattal landing oldalak, email sablonok, CTA-k, workflow-k felépítése és kezelése kapcsán, szegmentálsz és A/B tesztelsz
  • Google Analytics, Google Tag Manager, Search Console, HubSpot és egyéb eszközök használatával méred az online marketing teljesítményt, és konstruktív javaslatokat teszel a folyatamaink és kampányaink javítására
  • Beállítod, figyeled és kezeled a PPC kampányainkat (social mediát is ide értve), méred az eredményességüket, és együttműködsz az ügynökséggel, hogy elérjük a céljainkat, és megtérüljenek a kampányaink
  • A kampányaid tervezésekor (legyen az banner, PPC, email vagy más) együttműködsz a designerekkel
  • Részt veszel a digitális marketing csapat tevékenységeire vonatkozó riportok elkészítésében és frissítésében
  • Figyeled a versenytársak online marketing aktivitását, és javaslatot teszel a működésünk javítására
  • Folyamatosan fejlesztjük ügyfeleink vásárlási élményét és az e-commerce működésünket: számítanánk a segítségedre ezen a területen is mind az ötletelés, mind a kivitelezés fázisában
  • Feladataidról és eredményeidről rendszeresen riportálsz csoportvezetődnek

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel marketing területen
  • 3-4 év tapasztalatod van B2B online marketingben, és legalább 1 év gyakorlati tapasztalatod PPC kampányok beállításában, kezelésében és riportálásban (preferáltan itt is B2B)
  • Eredmény- és adatközpontúan dolgozol
  • Csapatban és egyedül is hatékonyan dolgozol
  • Nyitott vagy új kihívásokra és ismeretekre, folyamatosan képzed magad
  • Jól kommunikálsz angolul szóban és írásban is
  • Kiváló elemzői képességekkel rendelkezel, igényes vagy a munkádra részletekig menően
  • Hatékonyan kezelsz párhuzamosan több feladatot és projektet, és határidőre készülsz el
  • Otthonosan mozogsz a (mar)tech világban
  • Figyeled a digitális marketing trendeket

Előnyök:

  • HubSpot gyakorlati tapasztalatod van

Amit ajánlunk:

  • Lelkes és összetartó csapat
  • Dinamikus, motivált, nemzetközi környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Home office lehetőség
  • Képzési és utazási lehetőségek, külföldön is

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

ha úgy érzed megfelelsz a fenti elvárásoknak, és érdeklődsz a pozíció iránt, küldd el angol nyelvű, fényképes önéletrajzodat.