Diákmunka - System Administrator Student

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest X. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Feladatok:

Amiben számítunk Rád:
Cégünk dinamikus növekedéséből fakadóan szeretnénk bővíteni a local IT csapatunk. Keressünk a már némi tapasztalattal rendelkező leendő lelkes diák kollégánkat, aki az IT részleg napi munkáját támogatná a következő feladatokban:
•IT infrastruktúra folyamatos üzemelésének biztosítása (On-Site Engineer minőségben);
•Hibák keresése, detektálása és elhárítása (troubleshooting);
•Ticketing-rendszerben történő munkavégzés (Service desk alapján);
•Hardware-ek installálása, konfigurálása (PC/Laptop/Switches/Printers/Scanners/Hand held devices);
•Software telepítések felhasználók részére (Microsoft);
•IT eszközök nyilvántartásának vezetése;
•IT kivitelezés során a megvalósítóval való együttműködés;
•GMP / GDP oktatáson való részvétel.

Elvárások:

Téged keresünk, ha:
•Elkötelezett vagy az IT terület iránt;
•Releváns felsőfokú tanulmányokat folytatsz/végzős hallgató vagy (preferáltan főiskola/egyetem, OKJ, szakirányú végzettség IT területen);
•Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel és minimum heti 20 órát tudsz vállalni (beosztás megegyezés/órarend szerint);
•Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudásod használod írásban-szóban;
•Proaktív, együttműködő és segítőkész személyiség vagy, aki a userek problémájának megoldására törekszik;
•Emellett precíz, megbízható és felelősségteljes munkavégzés jellemez.

Előnyt jelent, ha:
•Szereztél már tapasztalatot IT területen gyártási vagy hasonló tevékenységet végző cégnél.

Amit kínálunk:

Amiről mi gondoskodunk:
•Támogató, egyéni fejlődésedet segítő IT csapat;
•Hosszú távú diákmunka-lehetőség;
•Br. 2009 Ft-os órabér (ha 25 év alatti vagy ez megegyezik a nettó béreddel);
•Megbeszélés szerint szakmai gyakorlat leigazolására lehetőséget biztosítunk;
•Rugalmas munkaidő;
•Laptop, mobiltelefon;
•Jól felszerelt közösségi terek, éves csapatépítők.
Bérezés:
2009 Ft/ óra

Egyéb információ

Kik vagyunk?
Better Access. Better Healthcare.
Az Abacus Medicine-nél célunk, hogy javítsuk a globális egészségügyi ellátást a gyógyszerek könnyebb hozzáférhetősége révén. Magyarországi telephelyünk 2012-ben kezdte meg tevékenységét Budapesten és mára az Abacus Medicine cégcsoport legnagyobb tagjává nőtte ki magát. Közel 700 munkavállalónk dolgozik azon, hogy gyártási, raktározási és minőségbiztosítási tevékenységünk révén létfontosságú gyógyszerek váljanak könnyebben elérhetővé az EU különböző piacain.

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.