MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Diákmunka - Éttermi munkatárs (olasz látványkonyha - Budaörs)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Sport utca 2-4.

  • Fizetés

    Nettó 1 640 - 2 760 Ft havi bér Mozgóbér Jutalék
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Csodás receptek elsajátítása: tésztafőzés, pizzasütés és saláták készítése a látványkonyhában
  • Nyers hozzávalók és alapanyagok előkészítése
  • A vendégek kifogástalan kiszolgálása: rendelések felvétele, a pénztárgépkezelése és a standard folyamatok betartása
  • Kisebb takarítási feladatok ellátása

Elvárások

  • Téged keresünk, ha:
  • Nappali tagozatos diák vagy
  • Egy csapatban, közös erővel szeretnél legendás vendég és dolgozói élményt nyújtani.
  • Őszinte mosollyal és segítőkészséggel fogadod a vendégeket,..
  • Magabiztosan és tisztelettudóan kommunikálsz a pozitív élmény érdekében.
  • Elkövetett hibáidból tanulni szeretnél.
  • Velünk együtt szeretnéd átérezni az igazi olasz Dolce Vita-t.

MUNKAIDŐ:
Hétfő és vasárnap között, előre egyeztetett, rugalmas beosztásban, heti minimum 20 órában.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismere

Amit kínálunk

  • Műszakpótlékok: 30% minden 18:00 óra után, 40% minden 22:00 óra után, +20% minden szombaton és vasárnap ledolgozott munkaórára.
  • Napi étkezés: Egy őrülten finom étkezés az étterem kínálatából.
  • Egyedülálló saját fejlesztésű tréningekkel és hasznos képzésekkel támogatunk karriercéljaid elérésében..
  • Munkaruha: Soha nem kell azon bosszankodnod, hogy mit vegyél fel a munkába. Mi gondoskodunk rólad - szó szerint - márkás munkaruhával és cipővel egyaránt.

És ez még nem minden!

  • 20%-os kedvezménykártya minden éttermünkbe (a próbaidő letelte után)
  • EXTRA juttatások és bónuszok a kiváló teljesítményért (Loyalty, Jubiláns, Hónap/Negyedév/Év dolgozója és még sok más…)
  • Egy fantasztikus közösség, tele játékos kihívásokkal és ösztönzőkkel.

Alapbér bruttó 1640 Ft/óra
Bérpótlékok: 18:00 után + 30 % -os;  22:00-6:00 között végzett munkára 40% + hétvégi munkavégzésért 20% pótlék jár.

  • Ha a ledolgozott idő a hónapban eléri
    • a 40 órát, akkor az órabér br. 120 Ft-tal
    • a 80 órát, akkor az órabér br. 160 Ft-tal,
    • a 100 órát, akkor az órabér br. 210 Ft-tal,
    • a 120 órát, akkor az órabér br. 250 Ft-tal,
    • a 150 órát, akkor az órabér br. 300Ft-tal egészül ki óránként.
  • Vagyis:
    • Havi 40-80 óra közötti teljesítés esetén: br. 1760 Ft/óra
    • Havi 80-100 óra közötti teljesítés esetén: br. 1800 Ft/óra
    • Havi 100-120 óra közötti teljesítés esetén: br. 1850 Ft/óra
    • Havi 120-150 óra közötti teljesítés esetén: br. 1890 Ft/óra
    • Havi 150 óra feletti teljesítés esetén: br. 1940 Ft/óra
  • 18:00 után: 30%műszakpótlék
  • 22:00 után: 40% éjszakai pótlék
  • Hétvégén: 20% hétvégi pótlék
  • Egyéb juttatások

A bruttó bér 2024. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576.601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
A 576.601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is. A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

CIAO! MI VAGYUNK A BELLOZZO.
A Bellozzo egy modern, élettel teli, magas színvonalú, olasz gyorsétterem, ahol a frissen elkészített ételeket olyan pillanatokká varázsoljuk, amelyeket érdemes átélni.
A Bellozzo gyökerei egy öt generáción átívelő családi vállalkozásból erednek, amit amerikai vállalkozók, olasz séfek és étteremvezetők tapasztalt csapata gyúrt feledhetetlenné, akár egy mennyei pizzatésztát. Egyetlen céllal: a Bellozzo olyan olasz kulináris élményt kíván nyújtani, amely minden érzékszervet elvarázsol – és lehetővé teszi, hogy az emberek a mai rohanó világban lelassítsanak; megízleljék, élvezzék és megosszák egymással az élet finomságait. Amilyen gyakran csak lehet.
A Bellozzo 2015-ben, Budapesten alakult meg, és gyorsan belopta magát a helyiek, a turisták és az olaszok szívébe egyaránt. A Bellozzo azóta is ételekkel tölti meg a közösségi oldalakat és kápráztatja el az éhes magyarokat. Összetartó, családias csapatként dolgozunk együtt, és mára már globálisan elismert márkaként ismernek minket.

A BELLOZZO® a FUSION GROUP-hoz tartozik, egy amerikai tulajdonú vállalathoz, amely 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. A portfóliónkban mára már 55 BURGER KING®, 9 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ étterem szerepel, és több mint kétezer alkalmazottat foglalkoztatunk.

A" jelenetkezem" gombra kattintva kérjük csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzod.