Diákmunka - Épületgépész tervező - GYAKORNOK

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IV. kerület

Feladatok:

• Épületgépészeti és energetikai tervezés
• Tervezési ajánlati anyagok összeállítása
• Műszaki adminisztráció
• További projektek előkészítése

Elvárások:

AHOGY LEENDŐ MUNKATÁRSAT ELKÉPZELJÜK:
• Együttműködési képesség
• Közép (minimum technikusi), esetleg felsőfokú magasépítői BsC szintű végzettség – folyamatban lévő tanulmányok
épületgépész mérnöki karon
• Önálló, kreatív munkavégzés
• Terhelhetőség, rugalmasság
• Dinamikus személyiség
• Jó kommunikációs készség, határozottság
• Megbízhatóság, szorgalom
• Számítógépes ismeret (MS Office, AutoCad, WinWatt)
ELŐNY:
• Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

AMIT KÍNÁLUNK:
• Fiatalos légkör, 4-5 fős tervezői teamben
• Munkavégzés professzionális, megvalósítás-centrikus csapatban
• Munka, teljesítmény és a kollega megbecsülése, tisztelete
• Versenyképes, kiemelkedő juttatási rendszer
• Projektek utáni anyagi motiváció
• Korlátlan telefon használat
• Aktív részvétel a megvalósításban
• Kivitelezésben szerzett tapasztalatok folyamatos visszacsatolása a tervezőink részére
• Átfogó ismeretek szerzése a gőzellátó rendszerek tervezésében, létesítésében
• Partnerünk olyan munkalehetőséget kínál, ahol az új munkatárs egy évente stabilan 50-70%-ot növekvő cég
innovatív csapatának tagja lehet, ahol felelősségteljes pozíció, valamint szakmai fejlődés és sikerélmények
lehetőségei várják.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:
• Azonnali munkakezdés
• Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
Bérezés:
1450 Ft/ óra

Egyéb információ:

Mérvadó referenciákkal rendelkező, dinamikusan fejlődő partnerünk budapesti és vidéki lakó és intézményi ingatlanok, gyártócsarnokok fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk , projekt és létesítményvezető asszisztenst, gyakornokot.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.