Diákmunka - Adminisztrációs gyakornok

  • Cég neve

    MŰISZ Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest 11. ker.

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

-Számlák, szerződések, egyéb dokumentumok kezelése, szkennelése, iktatása, lefűzése
-Adatbázis kezelése, ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
-Beérkező levelek kezelése, iktatása, irattározása; kimenő levelek nyílvántartása
-Árajánlatok bekérése szolgáltatóktól, megrendelések lebonyolítása
-Egyéb adminisztrációs operatív feladatok, az irodai részleg munkájának támogatása

Elvárások:

-Felsőfokú gazdasági tanulmányok
-Alapszintű angol nyelvtudás (írásban)
-Felhasználói szintű MS Office ismeretek (főleg excel)
-Precizitás, pontoság
-Heti 20-25 óra vállalása, legalább 8-12 hónapon keresztül

Amit kínálunk:

Előny:
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Miért érdemes nálunk dolgozni:
-Rálátást nyerhetsz a teljes üzleti adminisztrációs folyamatra
-Modern irodai környezetben dolgozhatsz
-Könnyű megközelíthetőség, 1. villamos megállójának közvetlen közelében
Bérezés:
2100 Ft/óra

Egyéb információ

Adminisztrációs gyakornokot keresünk XI. kerületi, nemzetközi partnerünk részére.

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.