DevOps support engineer

  • Cég neve

    TRENDENCY ONLINE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Linux
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Trendency bővülő csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

A szakmai fejlődést céges workshopokkal és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindító szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, korlátlan kávé-és sörfogyasztással támogatjuk – emellett szeretünk biliárdozni, csocsózni, pókerezni, társasozni, tartunk LAN partikat is.

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

A fejlesztői és éles környezetekkel kapcsolatos valamennyi üzemeltetési és üzemeltetésfejlesztési teendő magas szintű ellátása:

  • PHP, node.js alapú oldalakkal kapcsolatos support tevékenységek
  • Modern CI/CD pipeline-ok készítése, karbantartása
  • Fejlesztők szakmai támogatása (React csapat)
  • Dokumentációk készítése
  • Készenlét nyújtása a támogatott oldalakra
  • Részvétel a DevOps szakterület munkájában, informatikai stratégia kidolgozásában.

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Linux operációs rendszer, Docker, IP hálózatok
  • Webes technológiák (webszerverek, loadbalancerek, proxyk, cache szerverek, REST, stb.)
  • Shell szkriptelés: Bash és legalább egy modern programnyelv, pl. Python, Go
  • Git, Infrastructure As Code
  • Precíz munkavégzés, pozitív hozzállás
  • Tanulási hajlandóság, nyitottság új feladatokra, ismeretekre

ELŐNYÖDRE VÁLIK:

  • Automatizáció, konfigurációkezelés (Ansible, Terraform)
  • Adatbáziskezelők (MySQL/MariaDB, PostgreSQL)
  • Felhőtechnológiák (AWS szolgáltatások, Cloudflare)
  • Konténerizáció (Kubernetes, Docker Swarm)
  • React és egyéb webes fejlesztői programkönyvtárak ismerete
  • Agilis folyamatok és az azokat támogató rendszerek (JIRA, Confluence)

FIZETÉS MELLETTI JUTTATÁSAINK:

  • Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 3-4 nap home office) vagy teljes távmunka
  • Szakterületi támogatás: ha szakmai kérdésed van vagy elakadtál, a más projekteken levő devops kollégák szívesen segítenek
  • Szakmai tréningek, képzési tervek, céges workshoppok
  • Belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • Projektcsapatok, családias hangulat
  • Kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • Konyha, kávé, tea, sörcsap
  • Hónapindító reggelizések, szülinapi tortázások, gyümölcsnapok
  • Bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • Kutyabarát munkahely
  • Forma1 szimulátor, darts, csocsó, biliárd, póker és LAN partik
  • Társasjáték klub

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő