Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Nemzetközi, social media platform és digitális média eszközök fejlesztésével foglalkozó ügyfelünkhöz keresünk új kollégát bővülés miatt

DevOps Engineer

pozícióba.

Feladatok:

  • AWS Cloud infrastruktúra és virtuális környezet üzemeltetése
  • CI/CD pipeline építése és karbantartása
  • Security device-ok, Kubernetes klaszterek üzemeltetése és kezelése microservice környezetben
  • Fejlesztők támogatása egy cross-functional csapat részeként

Elvárások:

  • BSC/MSC diploma
  • Minimum 2-5 év DevOps területen szerzett tapasztalat
  • AWS alapos ismerete, Docker-rel, konténerekkel szerzett tapasztalat, CI/CD gyakorlat
  • Python/Bash/Go ismeretek
  • lastic Search, PostgreSQL, Redis, Rancher, Kafka ismerete előny
  • Microservicek alapos ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit az ügyfél kínál:

  • Innovatív technológiák, érdekes és sokszínű projektek
  • Szakértőkből álló, tapasztalt csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Külső-belső tréningek, nemzetközi konferenciákon és képzéseken való részvétel
  • Segítőkész és támogató kollégák

Amennyiben érdeklődik a fenti álláslehetőség iránt, kérjük, küldje el önéletrajzát.

ENLOYD KFT.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group