Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.
Egyedi üzleti szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégát

DevOps Developer

pozícióba.

Feladatok:

  • Automata (UI, vizuális regresszió) tesztek írása és karbantartása
  • Terheléses tesztek írása és végrehajtása
  • Deployment és egyéb scriptek írása
  • Egyéb automatizációs és DevOps feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • C# programnyelv ismerete
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git, TFS)
  • Tesztautomatizálási ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hálózati protokollok ismerete
  • Powershell és Bash ismerete
  • Selenium ismerete
  • Tapasztalat webes alkalmazások üzemeltetésében (IIS 7+)
  • Virtualizációs technológiák ismerete (HyperV, VM Ware)
  • Linux, Windows adminisztrátori tapasztalatok
  • A webes alkalmazások, a szolgáltatásorientált, a mikroszolgáltatásos architektúrák ismerete
  • TFS build process és build definíciók ismerete

Amit biztosítunk:

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Hatékony fejlődés - vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat
  • MCPD vizsgák - minden kollégánknak ingyenesen biztosítjuk a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.