Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Innovatív egészségügyi rendszert fejlesztő csapatba keresünk

Delphi fejlesztő

kollégát

    A GlobeNet üzletág elsősorban kórházak, klinikák és rendelőintézetek számára fejleszt és szállít szakmai rendszereket, megoldásokat. Legfőbb termékünk a MedWorkS információs rendszer, mely teljes körű funkcionalitásával egyedülálló integrált megoldás az egészségügyi informatika piacán.

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő, Delphiben írt rendszerek megismerése, részvétel azok fejlesztésében
  • Meglévő és új Delphi fejlesztések megvalósítása
  • Fejlesztői dokumentáció készítése
  • Adatbázis fejlesztés és SQL szkriptek írása
  • Együttműködés más csoportokkal
  • Projektekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Delphi programozási nyelv ismerete és tapasztalat
  • OOP alapelvek alapos ismerete
  • Csapatban való munkavégzés
  • Minőségorientált szemlélet
  • Angol nyelvű szakirodalom megértése

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Proaktivitás
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Ügyféloriengált szemlélet
  • Problémamegoldó, problémafeltáró képesség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Precizitás, pontosság
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Clean coding
  • Design pattern-ek ismerete
  • Refactoring ismeretek, tapasztalat
  • Oracle adatbáziskezelő ismerete
  • Code review tapasztalat
  • Bármely verziókezelő rendszer ismerete
  • Delphi 2009, vagy afeletti verzió ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Barátságos és kreatív tech munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés magasan képzett csapat tagjaként
  • Részvétel hosszú távú termékfejlesztési projektben

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Delphi fejlesztő
  • Hirdető cég: Asseco Central Europe Magyarország ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Meglévő, Delphiben írt rendszerek megismerése, részvétel azok fejlesztésében Meglévő és új Delphi fejlesztések megvalósítása Fejlesztői dokumentáció készítése Adatbázis fejlesztés és SQL szkriptek írása Együttműködés más csoportokkal Projektekben való részvétel
  • Elvárások: Delphi programozási nyelv ismerete és tapasztalat OOP alapelvek alapos ismerete Csapatban való munkavégzés Minőségorientált szemlélet Angol nyelvű szakirodalom megértése
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-19