Cyber Security gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XI.

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SECURITY MS OFFICE
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni. Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

Főbb feladatok, munkák

  • IT biztonsági incidensek megoldásának támogatása, egyszerűbb incidensek kezelése
  • Sérülékenység vizsgálatok kommunikációja, javítások egyeztetése az üzemeltetéssel
  • Penetrációs tesztek koordinációjának támogatása az üzemeltetéssel
  • Heti- havi jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Informatikai területen folytatott tanulmányok
  • Folyékony tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok magabiztos használata
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétköznaponként heti minimum 24 óra vállalásával
  • Hosszú távú munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bruttó 1874 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Részben otthonról végezhető munka (2 nap irodai jelenléttel)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő