MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság logo

Csoportszintű Vizsgálati Vezető

    MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Dombóvári út 28.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A MOL Nyrt. Csoportszintű Vizsgálatok szervezete új kollégát keres az alábbi pozícióba:

A munkakör célja

Integrált, csoportszintű vizsgálati folyamatok kialakítása, indítása, irányítása, végrehajtása és értékelése. A standardizált csoportszintű vizsgálati keretrendszer megtervezése, irányítása és működtetése, valamint komplex, kiemelt fontosságú vizsgálatok irányítása, ellenőrzése és lebonyolítása csoportszintű végrehajtással.

Irányítja és ellenőrzi a helyi szintű komplex vizsgálatokat, továbbá támogatja a regionális helyi szintű vizsgálatokat, szakmai ellenőrzést gyakorol felettük, és rendszeres jelentéseket készít eredményeikről és hatékonyságukról.

Group Security Director közvetlen irányítása alatt a hatékony működés érdekében kezdeményez és javaslatot tesz a folyamatok fejlesztésére. Szakmailag koordinálja és felügyeli a csoportszintű és regionális helyi szintű vizsgálati szakértőket.

Főbb feladatok

  • Meghatározza, kidolgozza a MOL-csoport Vizsgálati stratégiáját csoportszinten; felügyeli azok végrehajtását hatáskörén belül; kidolgozza, összehangolja, felügyeli és felülvizsgálja a MOL-csoport biztonsági stratégiájának megvalósítását szolgáló komplex biztonsági szabályozásokat, folyamatokat és integrált rendszereket.
  • Meghatározza, nyomon követi , visszaméri  a csoportszintű vizsgálatokhoz szükséges KPI -okat
  • Kialakítja és működteti a területhez szükséges riporting rendszert
  • Irányítja a komplex csoportszintű vizsgálatokat; értékeli és elemzi a jogsértéseket lehetővé tevő okokat, körülményeket és biztonsági kockázatokat, elemzi és értékeli a vizsgálatok eredményeit, biztosítja az azonnali intézkedéseket, elszámoltathatóságot és megelőző intézkedéseket.
  • Irányítja és ellenőrzi a helyi szintű komplex vizsgálatokat, továbbá támogatja a regionális helyi szintű vizsgálatokat, szakmai ellenőrzést gyakorol felettük, és rendszeres jelentéseket készít eredményeikről és hatékonyságukról. Irányítja és felügyeli a csoportszintű és lokális vizsgálati szakértők tevékenységét. Felelős a kijelölt személyzet kiválasztásáért, irányításáért és fejlesztéséért.
  • Folyamatosan követi, elemzi, felügyeli és támogatja a MOL-csoport régió szintű biztonsági vizsgálatait. Felelős a szakmai előírások, határidők betartásáért és betartatásáért, valamint nyomon-követi a vonatkozó jogszabályi előírásokat.
  • Elvégzi a kijelölt biztonsági vizsgálatokat, értékeli és elemezi a jogsértéseket lehetővé tevő okokat, körülményeket és biztonsági kockázatokat. Kiemelt felelősséggel tartozik a biztonsági ellenőrzések jelentési, elemzési és minőségbiztosítási rendszerének működéséért és folyamatos fejlesztéséért.
  • Felelős a MOL-csoport vállalatainál az összeférhetetlenségek feltárásának kezeléséért, az ezzel kapcsolatos vizsgálatok végrehajtásának koordinálásáért, az előírások és folyamatok felügyeletéért.
  • Értékeli és elemzi a régiók vizsgálati területét érintő emberi erőforrás szükségleteit és problémáit, a hatékony működés érdekében kezdeményezi és javaslatot tesz a folyamatok fejlesztésére.

A pozícióhoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú releváns végezettség (egyetem/főiskola).
  • Minimum 5 év releváns területen szervezett és minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata. SAP ismeret előny.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság, jó szervező és kiváló kommunikációs, prezentációs készség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomagot
  • Garantáljuk, hogy az új kolléga szakmailag sokat tanulhat és fejlődhet, valamint hozzájárulhat a MOL üzleti folyamatainak alakulásához, amely ténylegesen értéket teremt
  • Stabil munkahely, hosszú távú karrierlehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment