csapatába munkatársat keresünk

CSEMPE ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba.

HA NEKED:

  • van értékesítésben szerzett tapasztalatod,
  • szeretsz vevőkkel foglalkozni, és jól is kommunikálsz velük,
  • jártas vagy a burkolatok (csempe, járólap, parketta) és szaniterek, fürdőszoba-kiegészítők terén,
  • felhasználói szinten kezeled a számítógépet (MS Office szoftverek, levelezés),
  • munkádat megbízhatóan és pontosan végzed,

és szeretnéd mindezt szakértő csapatunk tagjaként kamatoztatni, most megteheted!

Ha van középfokú kereskedelmi végzettséged és/vagy fürdőszoba tervezőprogramban szerzett tapasztalatod, akkor előnnyel indulsz!

FELADATAID LESZNEK:

  • minőségi vevőkiszolgálás szinten tartása és folyamatos fejlesztése
  • burkolatok, szaniterek szakértő értékesítése, ajánlása
  • vevők elképzeléseinek megismerése, termékek bemutatása és szakmai tanácsadás
  • értékesítési feladatokhoz kapcsolódó rendelések, bevételezések, számlázás
  • készletek karbantartása, árazás, bemutatóterem karbantartása, fejlesztése
  • árajánlatok elkészítése, utókövetése
  • beszállító partnereinkkel folyamatos kapcsolattartás

JELENTKEZZ, HA SZERETNÉL

  • hosszútávú munkalehetőséget
  • fix munkaidőt és
  • versenyképes, biztos jövedelmet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Balatonfüred / Balatonalmádi

Ehhez nem kell mást tenned, mint mielőbb elküldened a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzodat, melyhez mindenképpen csatolj fényképet is!

Legyél Te is a HUFBAU Piedl Építőpont csapatának a tagja!