Legfiatalosabb csapatunk számára egy rendkívül modern és széles termékportfólió áll rendelkezésére. Bankszektoron át a repülőgépgyártásig különböző iparágakban tette le névjegyét azzal, hogy agilis módszertant alkalmazva, mindig az ügyfél számára szabott megoldásokat nyújtott. A CE (Customer Engagement) egy rendkívül felhasználóbarát, modern keretrendszer főként sales, marketing és service megoldásokra. Szorosan kapcsolódik hozzá a Microsoft Power Platformja, amely tartalmaz BI és low coding eszközöket, beépített interface kapcsolatokkal, egy olyan szolgáltatás és termék halmazzal, amely által a legkülönbözőbb problémákra tudunk megoldást nyújtani ügyfeleink számára. Ha egy fiatalos csapat része akarsz lenni, aki egy jó csapatban mindig változatos és kreatív problémákra kell megoldást nyújtson, nyisd meg a gmailt és dobd át a jelentkezésed.

A Qualysoft csapata

CRM Fejlesztő

kollégát keres!

    Ha egy fiatalos csapat része akarsz lenni, aki egy jó csapatban mindig változatos és kreatív problémákra kell megoldást nyújtson, küldd el önéletrajzodat!
    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Mivel foglalkozik a csapat?

    Microsoft Dynamics 365 rendszeren alapuló, egyedi megoldások fejlesztése és integrálása más rendszerekkel, illetve Microsoft Office 365 és Microsoft Power Platform alapú megoldások biztosítása az ügyfelek számára.

Ügyfeleink üzleti igényeit változatos Microsoft technológiák mentén valósítjuk meg:

  • Ennek fő gerincét képezi a Dynamics 365 rendszer
  • Power Apps alapú Model Driven és Canvas alkalmazások
  • Power Portal ügyfélportálok és webes alkalmazások
  • Interaktív Power BI riportok
  • Power Automate üzleti logikák és folyamatok
  • Office 365 integráció: SharePoint, Forms, Outlook

Milyen feladatokra számíthatsz, ha csatlakozol:

  • .NET alapú backend oldali beépülő modulok fejlesztése és karbantartása
  • Frontend oldali üzleti logikák/felületek fejlesztése, támogatása
  • Power Automate, Power Apps alapú no-coding megoldások kivitelezése, támogatása
  • Tanácsadók támogatása a rendszer testreszabása során
  • Új, változatos technológiák megismerése

Milyen tapasztalatokra lesz szükséged?

  • Egyetemi végzettség az informatika területén
  • C#, .NET Framework ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Kiválasztás során előnyt jelent:

  • Microsoft Dynamics 365-ben szerzett tapasztalat
  • JavaScript, TypeScript ismerete
  • Frontend fejlesztői tapasztalat (React, Angular, jQuery, Bootstrap)
  • Microsoft Azure ismerete

Milyen technológiákkal foglalkozhatsz, ha csatlakozol hozzánk?

  • .NET core
  • Visual Studio
  • Dynamics 365 Customer Engagement
  • Power Platform (Power BI, Power Apps, Power Automate)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, küldd el önéletrajzodat!