Costumer Service Specialist

  • Cég neve

    123 Transporter Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1083 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Elkötelezett és lelkes személyt keresünk, aki ügyfélszolgálati képviselőként csatlakozik csapatunkhoz az újonnan alapított magyarországi működésünkben. Ügyfélszolgálati csapatunk úttörőjeként kiemelkedő szerepet fog játszani abban, hogy zökkenőmentes és élvezetes élményt biztosítson furgonmegosztó felhasználóinknak

Feladatok:
• Segítségnyújtás az ügyfeleknek a furgonok kölcsönzése során, foglalások kezelése, és a regisztrált fiókkal kapcsolatos kérdések megválaszolása.
• Információk és útmutatás nyújtása az ügyfeleknek a furgonmegosztási szolgáltatásokkal kapcsolatban, beleértve az árakat, járművek rendelkezésre állását és bérleti szabályzatokat.
• Ügyfelek aggályainak, panaszainak és problémáinak kezelése empátiával és professzionalizmussal, gyors megoldásokra törekedve.
• Pontos és részletes nyilvántartás vezetése az ügyfelek interakcióiról és tranzakcióiról irányítási rendszerünkben.
• Ügyfél-elégedettségi mutatók figyelemmel kísérése és elemzése, trendek azonosítása és fejlesztési területek meghatározása.
• Vállalati irányelvek, eljárások és szolgáltatási ajánlatok ismerete, pontos információk nyújtása ügyfeleknek.

Elvárások

• Érettségi vagy egyenértékű végzettség; felsőfokú végzettség előnyben.
• Folyékony német nyelvtudás elengedhetetlen!
• Korábbi tapasztalat ügyfélszolgálatban vagy kapcsolódó területen előnyt jelent.
• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt.
• Erős problémamegoldó képesség és elkötelezettség az ügyfelek elégedettsége iránt.
• Több feladat egyszerre történő kezelése és hatékony prioritások megállapítása gyors tempójú környezetben.

Amit kínálunk

• Hibrid, rugalmas munkamodellt kínálunk
• Az alapképzés Bécsben zajlik.

Céginformáció

Az 123 Transporter Európa egyik vezető furgonmegosztó szolgáltatója, amely elkötelezett a kényelmes, rugalmas és fenntartható szállítási megoldások elősegítése mellett. Küldetésünk, hogy lehetővé tegyük az egyének és a vállalkozások számára a megosztott furgonokhoz való egyszerű hozzáférést, elősegítve a hatékonyságot és csökkentve a környezeti hatást. Ügyfeleink elégedettsége prioritás számunkra, és kivételes szolgáltatást igyekszünk nyújtani.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát!