Senior Controller

  • Cég neve

    Knorr-Bremse

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

  • A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk.

FŐBB FELADATOK:

Ezek lesznek a feladataid:

  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban (IFRS)
  • Terv/tény költségelemzések készítése, eltérések magyarázata
  • Éves pénzügyi tervezési folyamatban való részvétel
  • Rendszeres, valamint ad-hoc riportok készítése, elemzése (a helyi vezetés, illetve a német központ részére)
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi anyavállalattal
  • Könyvvizsgálatokon való aktív közreműködés
  • Belső auditokban való aktív részvétel

  • Amik szükségesek a feladataid ellátásához:
  • Szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
  • MS Excel program kiváló ismerete
  • Legalább 5 év azonos munkakörben (kontrolling) szerzett tapasztalat
  • SAP felhasználói szintű ismerete (FI, CO, MM)
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség

  • Még nagyobb esélyed van, ha:
  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
  • Gyártó cégnél szereztél tapasztalatot
  • Dolgoztál már multinacionális környezetben
  • Német nyelvtudás

AMIT AJÁNLUNK:

Miért válassz minket? * Rugalmas munkaidővel és heti 3 nap home office lehetőséggel támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyát
* Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat:
* Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető
* Támogatjuk a házon belüli előrelépésed, mert a karrieredet nem fékezzük (vasúti fékeket gyártunk )!
* A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk
* Az első három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed
* Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
* Számíthatsz csapatépítő programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.