Contact center munkatárs - Front office terület

  • Cég neve

    Groupama Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

CONTACT CENTER MUNKATÁRS - FRONT OFFICE TERÜLET

Pozitív szemlélettel működünk a biztosítási piac meghatározó szereplőjeként több mint 30 éve, és a multinacionális környezet mellett is megőriztük családias hangulatunkat. Arra törekszünk, hogy érezd, mindig számíthatsz ránk! Adunk a véleményedre, értékelünk téged és a munkád. Nyitottak vagyunk az ötleteidre, megkérdezünk és meghallgatunk. Beilleszkedésed önkéntes Groupamás kollégáink segítik, akikre bátran támaszkodhatsz a kezdeti időszakban. Nálunk jó kezekben vagy!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Kizárólag munkanapokon bejövő hívásokat fogadsz, ügyfeleinket tájékoztatod e-mailben és chat-en,
  • a hívások során a termékek és szolgáltatások iránti igény felmérésében is számítunk Rád,
  • ügyféligényekkel kapcsolatos háttérfeladatokat végzel el belső rendszerekben.

  • sikerélményt jelent neked, ha ügyfelekkel foglalkozhatsz,
  • lelkesít, hogy megoldod az ügyeket és elégedetté teszed ezáltal az ügyfeleket,
  • érted a biztosítási szolgáltatás lényegét és értékét,
  • szívesen dolgozol ügyfélhívások kezelésében és háttérfeladatok elvégzésében,
  • nem riadsz vissza, ha esetenként kihívásokkal is találkozol,
  • tudsz folyamatok mentén dolgozni, mindamellett rugalmasan kezeled a változásokat, nyitott vagy az újra,
  • középfokú végzettséggel és magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • korrekt alapbérre és teljesítmény alapú bónuszra, valamint Cafetériára is számíthatsz,
  • kényelmessé tesszük a munkanapodat a Home Office lehetőségével a betanulást követően,
  • a fiataloknak plusz szabadságnapokat adunk,
  • karrierlehetőséget biztosítunk számodra,
  • figyelünk Rád az első napodtól kezdve: mentor támogatja szakmai fejlődésedet, minden képzést biztosítunk, amire szükséged lesz a munkád során,
  • egy igazán jó hangulatú, befogadó, segítőkész közösség vár, akik munkaidőn kívül is szívesen töltik együtt a szabadidejüket,
  • nálunk fontos az egészséged: rendszeres gyümölcsnap mellett egészségprogramokat és sportolási lehetőséget is biztosítunk, egészségpénztári hozzájárulásban, egészségbiztosításban részesülsz,
  • nehezebb helyzetekben is segítünk: lakásvásárlási/felújítási támogatást is biztosítunk,
  • Városliget melletti irodánk könnyen megközelíthető: előttünk áll meg az 1-es villamos, de ha bicajjal vagy motorral jössz, használhatod a fedett tárolónkat, a távolsági közlekedést pedig 100%-ban finanszírozzuk.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat