chargeback&AML menedzser

  • Cég neve

    K&H Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. H. épület

  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Te & K&H

A belga KBC Csoport magyarországi leányvállalata, a K&H Bank Zrt., és csehországi leányvállalata, a Československá obchodní banka, a. s. (“CSOB”) úgy döntött, hogy testvérvállalatként összefog egymással, és 2020 második felétől a K&H bankkártya elfogadási üzletága a CSOB magyarországi leányvállalataként, K&H Pénzforgalmi Szolgáltató Kft. néven működik, teljeskörű, megbízható innovatív bankkártya elfogadási szolgáltatást biztosít kereskedők és szolgáltatást nyújtók számára, legyen szó fizikai POS terminálról, online fizetésről, vagy felügyelet nélküli fizetési megoldásokról.

Chargeback & AML szakértő pozícióba keressük munkatársunkat részmunkaidőben!

 chargeback szakértőként főbb feladataid:

  • Pénzügyi szolgáltatóktól beérkező chargeback ügyek kezelése a teljes folyamatra: kapcsolattartás a társaság elfogadóhelyeivel,  chargeback jogosságának / feltételeinek elemzése, döntés a chargeback elfogadásáról vagy elutasításáról a nemzetközi kártyatársaságok által előírt szabályok alapján
  • Kártyatársasági szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • Kapcsolattartás társterületekkel: reklamációkezelés, könyvelés
  • Adminisztrációs feladatok

 AML szakértőként főbb feladataid:

  • pénzmosási szűrőrendszer használata, összetett ügyek vizsgálata;
  • pénzmosási bejelentések előkészítése és megtétele a NAV (FIU) felé;
  • NAV pénzmosás megelőzési tevékenységével kapcsolatos megkereséseinek megválaszolása;
  • üzleti területek részére önálló tanácsadás, ügyfélazonosítás, befogadás, kockázatok értékelése tekintetében;
  • a Társaság folyamatai jogszabályi megfelelésből fakadó AML kockázatainak KBC módszertan szerinti felmérése, monitorozása;
  • a felsővezetés, valamint vezető testületek részére készítendő riportokban való közreműködés;
  • a KBC képzésein való részvétel, valamint a hazai compliance és pénzmosás megelőzési oktatások támogatása

Amire szükséged lesz a sikerhez

  • felsőfokú jogi/pénzügyi szakirányú végzettség
  • szóban és írásban egyaránt aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • erős írásbeli és szóbeli asszertív kommunikációs képesség,
  • önállóság és precizitás, analitikus képesség, rendszer - és kockázat alapú szemlélet,
  • jó problémamegoldó képesség
  • ügyfélorientáltság
  • precizitás, pontosság, határidőtudatosság

Előny

  • kiemelt előnyt jelent pénzmosás megelőzési akár piaci, akár hatósági, akár szabályozói tapasztalat
  • nemzetközi cégcsoportnál szerzett munkatapasztalat

Csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!

Összetartó csapatunkban, a K&H Pénzforgalmi Szolgáltatónál lehetőséget biztosítunk, hogy:

  • fejlődj szakmailag
  • közvetlen felettesed mentorként segíti a munkád
  • képzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásod
  • belső karrierutakkal támogatunk
  • modern, kényelmes környezetben végezheted napi munkád
  • nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére

Juttatások

  • versenyképes jövedelem
  • dolgozói kedvezményeket biztosítunk, többek között a napi bankoláshoz és hosszabb távú pénzügyeidhez (például: lakásvásárlási elképzeléseidhez)
  • személyre szabható cafetéria juttatás
  • éves teljesítmény alapú jutalom
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz
  • céges laptop
  • home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző