Cégvezető

  • Cég neve

    Szemerey-Plus Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1203 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 900e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A fuvarszervezés optimálisabb, hatékonyabb, költségkímélőbb működtetése
  • 7 fő fuvarszervező irányítása, munkájuk kontrollálása
  • Értékesítés és marketing területen dolgozó kollégák irányítása, elszámoltatása
  • Fajlagos eredmények folyamatos értékelése, javítása
  • Teljes járműpark műszaki felügyelete, 3 fős műszaki csapat irányítása
  • Teljeskörű üzemanyag felhasználás kontrollja, fogyasztások optimalizálása
  • Éves üzleti terv elkészítése, visszamérése
  • Terv/tény számok összehasonlítása, kollégákkal történő értékelése
  • Kapcsolattartás a megbízókkal
  • Új megbízók keresése
  • Heti és havi KPI riportok nyomon követése és értékelése
  • Heti riport elkészítése és prezentálása az eredményekről az igazgatóságnak

Elvárások

  • Fuvarozási területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete (Angol/Német)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos környezet
  • Dinamikusan fejlődő munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  A Szemerey - Plus Fuvarozási és Logisztikai Zrt. egy 100%-ban magyar tulajdonú magánvállalkozás. A társaság tulajdonosi és elnöki oldalról is több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezik, emellett kiemelt szerepet kap a cégnél a lendületesség, rugalmasság és egyben a szenvedélyesség is.
  Jelenleg 120 szerelvénnyel dolgozunk melynek 80 %-a Mercedes vontatókból, 20 % Ford vontatókból állnak, valamint pótkocsijaink 70 % -a hűtős, melyek 100 %-ban Krone gyártmányúak. Jelenlegi csapatunk 150 fő sofőrből és 35 fő back office munkatársból tevődik össze. Fő profilunk az élelmiszerszállítás.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!