A Photel az egyik vezető ügyfélkapcsolati és ügyfélszolgálati megoldásokat nyújtó vállalat 15 éves nemzetközi tapasztalattal, közel 200 kollégával, irodákkal Budapesten, Balatonbogláron és Szekszárdon.

Lehetsz pályakezdő, vagy tapasztaltabb, nyugdíjas vagy megváltozott munkaképességű,

nálunk mindenkinek van helye!

Dolgozhatsz otthonról is, vagy akár részmunkaidőben!

Hosszútávra családias csapatunkba keresünk

Call Centeri munkatársat (banki és biztosító területre)

Feladatok, amikben számítanánk Rád:

Úgy véljük, az értékesítés világa megváltozott. Nem az a fontos, hogy egy banki terméket, szolgáltatást eladjunk ügyfeleinknek, hanem hogy bizalomra építve megtaláljuk az élményt, megoldást , ami kielégíti az igényeit

  • Kimenő telefonhívások indítása: új illetve meglévő ügyfelek megkeresése banki vagy biztosítási termékkel
  • Adott termékről Információ nyújtás, ajánlás
  • Hívásokhoz tartozó adminisztráció kezelése

Egy jó értékesítő könnyen megtalálja bárkivel a hangot, bizalmat ébreszt, sose hátrál meg! :)

Rád várunk, amennyiben:

  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői MNB vizsgával rendelkezel, vagy
  • biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezel, vagy
  • a gazdaságtudományok valamely szakján vagy egyéb területen megszerzett BA/MA diplomával rendelkezel, vagy
  • banki, pénzügyi vagy számviteli szakügyintő, befektetési tanácsadó képesítésed van
  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz telefonon keresztül
  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod
  • Motivál a fejlődési lehetőség és fontos számodra a szakmai ismeretek folyamatos bővítése

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Van tapasztalatod értékesítésben
  • Dolgoztál már banki, biztosítói területen
  • Call Centeri pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel

Amit nyújtani tudunk:

  • Jól felszerelt, kulturált irodai környezetben dolgozhatsz Budapest, Balatonboglár vagy Szekszárd belvárosában, de akár otthonról is.
  • Alapbéreden felül teljesítményarányos ösztönzésben részesülsz + választható béren kívüli juttatásokat biztosítunk.
  • Értékeljük lojalitásod: az első 3 hónap után extra bónusszal honorálunk a teljesítményedet is figyelembe véve.
  • Nálunk a hétvége is tovább tart! Pénteken korábban végzünk, hétfőn pedig később kezdünk.
  • Szakmai továbbképzéssel, tanfolyammal támogatjuk fejlődésedet (további szakmai képzések, kommunikációs és soft skill tréningek, nyelvtanulás támogatása).
  • Fontosnak tartjuk a munka és a magánélet egyensúlyát.
  • Sportolhatsz velünk (jóga, csapatsportok).
  • Minden héten gyümölcsnappal támogatjuk az egészséges életmódot.
  • Havi rendszerességgel szervezünk munkahelyen kívüli közösségi programokat.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő vagy részmunkaidő (4 óra vagy 6 óra)

Budapest, 9. kerület vagy Balatonboglár vagy Szekszárd vagy Home Office

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, akkor Önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!