Call center operator

  • Cég neve

    Schindler Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 60.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Schindler Hungária Kft. diszpécser szolgálatának csapatába keresünk akár azonnali belépéssel, hosszú távra, megbízható kollégát/kolléganőt. Munkavégzés 24/48 vagy 24/72-es munkarendben történik, amely nagyjából havi szinten 8 műszakot jelent.

Főbb feladatok, munkák:

• Hibabejelentések fogadása, hibajegyek rögzítése
• A felvett címek továbbítása a technikus kollégák felé
• A diszpécseri munkafolyamatok nyomon követése, az ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
• Korrekt, segítőkész ügyfél tájékoztatás

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélorientált, precíz munkavégzés
  • gyors és logikus gondolkodás, szervezői képesség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú perspektíva, biztos és versenyképes jövedelemmel
  • Cafeteria, bónusz
  • Tervezhető munkaidőt kínálunk
  • Professzionális irodai környezet

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Schindler márka eredete 1874-re nyúlik vissza, és közel harminc éve működünk Magyarországon. Új liftek, mozgólépcsők és mozgójárdák telepítését, szervizelését és korszerűsítését végezzük. A piacvezetők egyikeként folyamatosan technikai újításokat és innovatív megoldásokat hozunk a megrendelőinknek.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja MAGYAR és ANGOL nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint egy motivációs levelet arról, miért szimpatikus az ön számára a cégünknél kínálkozó lehetőség!

Jelentkezésével elfogadja a Schindler Hungária Kft. GDPR irányelveire vonatkozó adatkezelési feltételeket.