MELÓ-DIÁK Alföld Iskolaszövetkezet logo

Call center operátor (diákmunka)

  • Cég neve

    MELÓ-DIÁK Alföld Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld

  • Fizetés

    Nettó 1 672 Ft/óra bér Nettó 210 Ft/óra mozgóbér Nettó 100e Ft havi jutalék
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fogadod a bejövő hívásokat, díjcsomagot váltasz, megoldod a problémákat
  • Az igényeknek megfelelően szolgáltatást és/vagy készüléket rendelsz
  • A felmerülő kérdésekre válaszolsz, tájékoztatod az ügyfeleket

Elvárások

  • Töltsd be a 18. életévedet
  • Működő laptop (vagy asztali számítógép)
  • Mikrofonos fej- vagy fülhallgató
  • Stabil internet

Amit kínálunk

  • 1 672 Ft/óra alapbérrel indulsz, de ez csak a teljes béred egy része
  • Sávos bónusszal akár +210 forinttal is emelkedhet óránként az alapod
  • Havi szinten további 100 000 Ft jutalékot is begyűjthetsz (csak rajtad múlik)
  • Igényelhetsz kedvezményes dolgozói díjcsomagot (annyi internettel, hogy el sem tudod használni)

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül is jelentkezhetsz!