Call center munkatárs

  • Cég neve

    ActiveMedia Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Találkozók egyeztetése területi képviselők részére (minimum 5 találkozó/nap)
  • Új ügyfelek felkeresése
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tapasztalat ügyfelekkel történő kommunikáció terén
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Ha Te vagy Magyarország legjobb Call centerese!
  • Neked senki sem teszi le csak úgy a telefont!
  • Tudsz kommunikálni telefonon és nem sírsz a paplanba, ha félnótások veszik fel a telefont?
  • Nagy tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezel a Call Center területén, szeretsz ebben dolgozni és nyitott vagy a szakmai fejlődésre,
  • rendelkezel saját adatbázissal, vagy ismereted van a potenciális kliensek keresésében az adatbázisokban,
  • csapatjátékos vagy, de az önálló munkától sem riadsz vissza.
  • Csak akkor jelentkezz, ha igenek a válaszaid, akkor itt a helyed!!! Nekünk nem kellenek a szürke középkategóriások, őket meghagyjuk a konkurenciának...

Amit kínálunk

  • Versenyképes alap fix jövedelem + teljesítményarányos jutalék, bónuszok
  • Stabil, nemzetközi céges háttér
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Szakmai képzés, csapatépítő programok

Céginformáció

Reklámfelületeket biztosítunk a szupermarketekben www.active-media.hu
Az ActiveMedia Hungary Kft. egy nemzetközi vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, melynek fő profilja médiahirdetési felületek értékesítése. A Társaságunk folyamatosan bővül, dinamikusan növekszik, ezért csapatunk bővítése miatt keresünk Call center munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!