Adecco Kft.

Call center értékesítési csoportvezető

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója, partnercégünk számára keresünk kollégát az alábbi területen.

Főbb feladatok, munkák:

  • Értékesítési tevékenység koordinálása kimenőhívásokban
  • A csapat motiválása, az eredmények nyomon követése és visszajelzés
  • Hívások indítása és értékesítés
  • A minőségi hívások biztosítása, scriptek írása, a kollégák tréningje
  • Riportok készítése a vezetőség számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Call Centerben, illetve az értékesítési területen szerzett 3-4 éves tapasztalat
  • Csapatvezetésben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • MS Office alkalmazások gyakorlati használata
  • Határozott, önálló személyiség
  • Dinamikus, pozitív, problémamegoldó attitűd

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és jutalék
  • Stabil munkakörnyezet, hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Fiastyúk utca 4-8.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el önéletrajzát.