Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Bolti eladó

Munkavégzés helye:
Budapest, Kondorosi út 7. (1116)

Feladatok:

  • vevők kiszolgálása modern, vonalkódolvasóval ellátott pénztárgéprendszerünk segítségével
  • árufeltöltés
  • különböző takarítási és tisztítási tevékenységek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • betanulási program
  • részmunkaidős foglalkoztatási konstrukciók (heti 20, 25 vagy 30 órában)
  • Erzsébet-utalvány Plusz kártya
  • Kormányrendelet szerinti munkába járás költségeinek a térítése
  • A pozícióban elérhető, pótlékokkal (kivéve a vasárnapi pótlék*) növelt legmagasabb havi bruttó fizetés: 233.325 Ft (heti 30 órában)
  • *vasárnapi pótlék a Munka törvénykönyve szerinti mértékben

Az ideális jelölt:

  • gyorsan és pontosan dolgozik
  • megbízható, felelősségteljes, elkötelezett

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezési anyagát fényképes önéletrajzával és a végzettségét igazoló dokumentumainak másolataival a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheti el.

ALDI Magyarország

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Bolti eladó
  • Hirdető cég: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: vevők kiszolgálása modern, vonalkódolvasóval ellátott pénztárgéprendszerünk segítségével árufeltöltés különböző takarítási és tisztítási tevékenységek
  • Elvárások: gyorsan és pontosan dolgozik megbízható, felelősségteljes, elkötelezett
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-14
Állás, munka még: ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER BT.>