Ügyfelünk magyarországi középületek és ipari létesítmények biztonságtechnikai rendszereinek megtervezését, kivitelezését, üzembe helyezését és karbantartását végzi.

Biztonságtechnikai projektvezető

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai rendszerek kivitelezésének irányítása
  • A teljes műszaki tartalom (tervek, rendszerek, szabványok, előírások) megértése, feldolgozása, figyelembevétele, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a cég képviselete a kooperációkon
  • A kivitelező csoport és az alvállalkozók irányítása
  • Beépítendő anyagok logisztikájának felügyelete
  • Költségvetés alakulásának figyelemmel kísérése
  • Az építési napló és szükséges adminisztráció vezetése
  • Műszaki átadás irányítása

Elvárások:

  • Villamosmérnöki (gyengeáramú), biztonságtechnikai mérnöki végzettség
  • Legalább 2 évtapasztalat biztonságtechnikai vagy egyéb gyengeáramú rendszerek szakterületén
  • Riasztórendszer szerelő jogosultság
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás műszaki dokumentáció olvasásához
  • Microsoft Office szoftverek magas szintű ismerete
  • Nyitottság, szorgalom, szakmai ambíció
  • Eredményorientált gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány

Előny jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, ami lehetőséget ad külföldi ügyfelekkel tárgyaláshoz
  • Felelős Műszaki Vezető képesítés
  • Tűzjelző rendszer tervezői jogosultság

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Folyamatos műszaki kihívások, változatos munkakör
  • Teljesítményalapú, százalékos arányú bónusz az alapbér mellé
  • Céges mobiltelefon korlátlan használatra

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem, küldje el önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület