Eurofins KVI-Plusz Kft.
Munkatársat keresünk

Biológus/biomérnök/környezetmérnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Mikrobiológiai laboratóriumi vizsgálatok- főként Legionella, azzal kapcsolatos mintavételezés, kockázatértékelések elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakirányú végzettség (Biológus/biomérnök/környezetmérnök), B kategóriás jogosítvány, angol nyelv tárgyalóképes ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Mikrobiológiai laboratóriumi- különösen Legionella vizsgálatokban, kockázatértékelésben szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Mérnök
  • Környezetmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajz feltöltése.