BGC Angol Program szakmai koordinátor

  • Cég neve

    AMERIKAINAPKÖZI Kft

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Önálló munkavégzés mellett az alábbi pedagógusi szemléletet és kreativitást igénylő feladatokat fogod ellátni:

  • szakmai és operatív iránymutatást nyújtasz a csapathoz tartozó 5-7 fő angol anyanyelvi kollégának, és az intézményekben dolgozó BGC-s csoportvezetőknek,
  • hatékony együttműködést alakítasz ki a partnerintézmények vezetőségével és a programban dolgozó magyar pedagógusokkal, így biztosítva az információáramlást és a Program magas színvonalú megvalósulását,
  • módszertani támogatást nyújtasz az angol anyanyelvi csapatnak a tervezett csoportlátogatások és projekt tervek alapján,
  • szakmai tudásodat megosztod workshopjainkon, valamint tanáraink onboarding programjának keretében,
  • gondozod és fejleszted a saját fejlesztésű tananyagunkat, amelyet alkalmanként helyettestanárként tesztelni is lesz lehetőséged,
  • szülői értekezletek keretében tájékoztatást nyújtasz jelenlegi és jövőbeni megbízóinknak hozzájárulva ezzel a cég marketingtevékenyégéhez,
  • hírlevelek tartalmait felügyeled és a BGC Angol Program honlapját, közösségi oldalait az általad készített képekkel és rövid összefoglalókkal gazdagítod,
  • aktívan közreműködsz a tematikus rendezvények, nyílt napok és belső nyelvi mérések megszervezésében,
  • támogatod a vállalati törekvéseket.

Innovatív szemléletmódod, valamint korábbi, multikulturális környezetben szerzett tapasztalatod is érték a számunkra!

Elvárások

Várunk csapatunkba, ha:
● folyékonyan (C1 szinten) beszélsz angolul,
● óvodapedagógusi, tanítói, tanári vagy fejlesztőpedagógusi végzettséged, és min. 3 év szakmai tapasztalatod van,
● elkötelezettnek érzed magad a nyelvelsajátítás, mint tanulási módszer mellett,
● nagyfokú kooperációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készségednek köszönhetően a mindennapi feladataidat eredményesen tudod elvégezni,
● szívesen dolgozol önállóan, de egy csapat részeként is ki tudod bontakoztatni a készségeidet,
● proaktivitás jellemez, és minden helyzetben a megoldásra törekszel,
● szervező készségednek és időmenedzsmentednek köszönhetően tervezetten és szervezetten tudsz dolgozni,
● íráskészséged magyarul és angolul is kiváló,
● oktatási szférában szerzett management tapasztalat nem feltétel, de előny.
A munkakezdés ideje: 2024. rugalmas

Előnyt jelent

  • Közoktatásban, vagy egyéb oktatási szférában szerzett vezetői tapasztalat nem feltétel, de előny.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

Mindezért mi ezt nyújtjuk:
● 40 órás munkaszerződés – nyitottság vállalkozói státusz betöltésére,
● versenyképes fizetés,
● támogató, barátságos cégkultúrában, jó hangulatú csapatban, családias légkörben dolgozhatsz,
● Budapesten, a 13. kerületben, könnyen megközelíthető irodánk kellemes munkahely,
● szakmai fejlődési lehetőségeket biztosítunk számodra,
● fiatalos, multikulturális tanári teamnek leszel a tagja,
● a munkád nemcsak felelősségteljes, de értékteremtő is lesz,
● a próbaidő után rendszeres home office lehetőség.
Azonnali kezdéssel kínálunk stabil munkahelyi hátteret családias légkörben.

Céginformáció

A 2010 óta sikeresen fejlődő, Európai Nyelvi Díjjal kitüntetett Programunk 8 közoktatási intézményben működik. Naponta több mint 750 gyermek angol nyelvi fejlődéséhez saját fejlesztésű tananyagok alkalmazásával biztosítjuk a BGC Angol Programot.
A World Federation of Youth európai partnereként elhivatottak vagyunk a gyermekek angol nyelvi kompetenciájának kibontakoztatása iránt.
Folyamatosan bővülő szakmai csapatunkba új munkatársunkat keressük, aki a magyar-angol kétnyelvű csoportjaink szakmai koordinátoraként csatlakozna elkötelezett csapatunkhoz.
A szakmai koordinátor felelősségi körébe a cégcsoport egy óvodai és egy általános iskolai tagintézménye tartozik.

Önéletrajzodat, valamint magyar és angol nyelvű motivációs leveledet bérigény megjelöléssel várjuk!