Betegszállító-betegkísérő

  • Cég neve

    AKADÉMIA CONTROL 2000 Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Modern betegszállító jármű vezetése, tisztán tartása, együttműködés egészségügyi dolgozókkal, betegek ágytól-ágyig  kísérése, szállítása egészségügyi intézménybe, otthonába.

Elvárások

B kategóriás jogosítvány, ápolt, igényes megjelenés, empatikus, értelmes kommunikáció, felelősségteljes hozzáállás.

Előnyt jelent

betegápolás, betegszállítás területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Jó fizetés, kulturált munkakörnyezet.

Céginformáció

Közel 25 éve működő cég, stabil bérfizetési gyakorlattal, hosszútávú járműflotta kezelő tapasztalattal, keresi új munkavállalóit.

Telephely: XVII. kerület