Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
150 éves múlttal rendelkező, országos partnerünk részére keresünk munkatársakat

Betanított csomagkézbesítő

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Postai csomagok átvétele, gépjárműbe való bepakolása
  • Kézbesítési okiratok átvétele
  • Telefonos egyeztetés az ügyfelekkel
  • Címhelyek felkeresése, küldemény átadása és elismertetése
  • Esetleges árufizetési díj beszedése
  • A nem kézbesített küldeményekről, beszedett díjakról történő napi elszámolás
  • Gépkocsi használata és szükséges menetokmányok rendeltetésszerű vezetése
  • PDA használat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó olvasási készség,monotónia tűrő képesség
  • Megfelelő kommunikáció szóban és írásban
  • Arab és római számok ismerete
  • Megfelelő tájékozódási képesség
  • Vállalt munka teljes körű elvégzése a meghatározott időtartamokban
  • Erkölcsi bizonyítvány megléte

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • Vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Átlagosan nettó 146.000 Ft/hónap
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Órabér + Jelenléti bónusz
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás ( 1 műszakos - nappalos)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Teherszállító, Sofőr, Futár

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje el önéletrajzát vagy kérdés esetén keresse munkatársunkat a 06-70-665-59-72-es telefonszámon!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Betanított csomagkézbesítő
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Postai csomagok átvétele, gépjárműbe való bepakolása Kézbesítési okiratok átvétele Telefonos egyeztetés az ügyfelekkel Címhelyek felkeresése, küldemény átadása és elismertetése Esetleges árufizetési díj beszedése A nem kézbesített küldeményekről, beszedett díjakról történő napi elszámolás Gépkocsi használata és szükséges menetokmányok rendeltetésszerű vezetése PDA használat
  • Elvárások: B kategóriás jogosítvány megléte Megbízhatóság, pontosság Jó olvasási készség,monotónia tűrő képesség Megfelelő kommunikáció szóban és írásban Arab és római számok ismerete Megfelelő tájékozódási képesség Vállalt munka teljes körű elvégzése a meghatározott időtartamokban Erkölcsi bizonyítvány megléte
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-15