Trenkwalder Kft.

Kecskemét környékén található, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat, Beszerzési Vezető pozícióba.

Beszerzési Vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszerzési stratégia kialakítása, projektek menedzselése,
  • Beszerzési folyamatok hatékony működtetése, fejlesztése,
  • Termelési alapanyagok készletezésének optimalizálása,
  • Új beszállítói lehetőségek, partnerek feltérképezése,
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése,
  • Projektbeszerzési feladatok elvégzésében részvétel,
  • Beszerzési csapat operatív munkájának koordinálása,
  • Szállítói auditokon való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági, műszaki vagy logisztikai felsőfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes angol VAGY német nyelvtudás,
  • Legalább 3 éves, releváns szakmai tapasztalat, gyártó, termelő közegben.

Amit kínálunk:

  • Megbízható vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag,
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, szakmai tréningek biztosítása,
  • Támogató közeg.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kiskunfélegyháza