Beszerzési ügyintéző

  • Cég neve

    ADA Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    9900 Körmend, Rákóczi utca 154.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A folyamatos termeléshez szükséges alapanyagok beszerzése, diszponálása
  • Ajánlat kérése és ellenőrzése
  • Árösszehasonlító táblázatok, kimutatások készítése
  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal német és angol nyelven
  • Emailek és telefonhívások feldolgozása/megválaszolása
  • Az áru mennyiségi és értéki könyvelése, bejövő alapanyagszámlák ellenőrzése
  • Reklamációk lebonyolítása
  • Beszállítói tárgyalások szervezése
  • Különböző adminisztratív beszerzési feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív német nyelvtudás
  • Lezárt, legalább középfokú tanulmányok
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, MS Office)
  • Kooperációs és kommunikációs készség
  • Kommunikatív fellépés a csapatban és a beszállítókkal szemben
  • Önállóság, megbízhatóság, csapatszellem
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Cafetéria keret
  • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
  • 30,- Ft/km személygépkocsival történő munkába járás esetén
  • 100 % vármegye bérlet költségtérítés
  • 13. havi juttatás (belépés évében időarányos)

Céginformáció

Termékpalettánk lenyűgözően sokszínű!
Hozz új színt egyéniségeddel a csapatunkba!

Azonnali kezdéssel keresünk
Kollégát!

Munkavégzés helye: zalaegerszegi vagy körmendi telephely

ADA. THE FURNITURE MAKERS.
Európa egyik vezető kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felelősségi szintek széles skáláját és számos karrierlehetőséget kínál.
Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézműves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jövőjét.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát német vagy angol nyelven is!