Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar, Gazdasági Hivatal logo

Beszerzési és eszközgazdálkodási ügyintéző

    Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar, Gazdasági Hivatal

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az Informatikai Kar beszerzési, eszközgazdálkodási feladatainak ellátása.
- Kari beszerzési eljárások lefolytatása, koordinálása az előkészítéstől a szerződéskötésig (ajánlatkérés, versenyeztetés, megrendelés).
- Kari beszerzési igények begyűjtése; megrendelések ügyintézése; beszerzett eszközök átvétele, kiadása.
- Kari igénylőkkel, engedélyezőkkel való kapcsolattartás, egyeztetés, egyedi engedélyek ügyintézése a digitális ügyviteli rendnek megfelelően, online rendszerek működtetése.
- Időszakos leltárak és selejtezések kari koordinálása, bonyolítása, egyeztetése a Számviteli Osztály munkatársaival, valamint a kari leltárfelelősök közreműködésével.
- Eszköznyilvántartó rendszer naprakész vezetése, eszközmozgások rögzítése, követése, egyeztetése a szervezeti egységekkel.
- Helyi üzemeltetési problémák bejelentése, ügyintézése, kisebb üzemeltetési feladatok megoldása (kulcsmásolás, zárcsere, stb.)

Elvárások

- középfokú logisztikai, gazdasági vagy műszaki iskolai végzettség,
- alapfokú angol, társalgási szintű nyelvismeret,
- hasonló területen szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat,
- MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete,
- pontos, precíz, önálló munkavégzés,
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
- szorgalom, terhelhetőség, proaktivitás,
- határozottság, rugalmasság,
- magas fokú koncentrációs képesség.

Előnyt jelent

- logisztikai területen szerzett főiskolai végzettség,
- számítástechnikai eszközök és számítástechnikai perifériák ismerete,
- a tevékenységéhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, eljárásrendek rendelkezéseinek pontos ismerete és biztonságos alkalmazása,
- néhány éves logisztikai, leltározási gyakorlat.

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint a bérezés megegyezés szerint az irányadók.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja:
Szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, bruttó bérigény megjelöléssel,
A végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatát,
Nyilatkozat arról, hogy hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” – a nyomtatvány az ELTE álláspályázatok oldalról tölthető le.
Sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.