Beszedési munkatárs

  • Cég neve

    Euroleasing Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület, Lőportár u. 24.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • nem fizetés következményeinek ismertetése
  • késedelmes ügyfelek felszólítása teljesítésre
  • fizetési ígéretek nyomon követése
  • kimutatások készítése késedelmes ügyletekről
  • kapcsolattartás külső partnerekkel

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • önálló, pontos, megbízható munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség
  • corporate területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • heti 40 órás, határozatlan idejű jogviszony,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a teljesítmény elismerése,
  • színvonalas, modern munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatási csomag: alapbér + bónusz + egyéb juttatások,
  • egészségprogram
  • sport tevékenység támogatása.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Lőportár u. 24.

Céginformáció

Légy hatással Te is a fejlődésre!

Mi vagyunk az Euroleasing, az MBH Bank gépjármű- és eszközfinanszírozási leányvállalata, a lízingpiac (PIAC)VEZETŐ szereplője. Küldetésünk, hogy a szektor leginnovatívabb, leghatékonyabb megoldásaival segítsük ügyfeleink céljainak elérését. Szeretnéd Te is alakítani a mindent körülölelő innovációt?

Csatlakozz a dinamikus, a családbarát és Családbarát tanúsítvánnyal rendelkező, az egészséget és rugalmas munkavégzést támogató Euroleasinghez, aki 2023-ban elnyerte a Szerethető Munkahely címet is, az alábbi munkakörbe, ahol az elképzeléseid tényleg megvalósulhatnak, és ahol a folyamatos fejlődésed többek között a Kaizen-módszer rendszerszintű alkalmazása biztosítja.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük olvasd el weboldalunkon az "Álláshirdetésre jelentkezők részére szóló adatkezelési tájékoztatónkat", majd küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.