Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Bérügyi referens

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Visegrádi utca 49.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A személyi állománnyal összefüggő bér- és illetményszámfejtési feladatok ellátása
  • Nem rendszeres személyi jellegű juttatások számfejtése
  • Béren kívüli juttatással kapcsolatos feladatok teljes körű ügyintézése

Elvárások

  • Érettségi vagy középfokú szakképesítés
  • Bruttó bérigény megjelölése a motivációs levélben
  • Az SZGYF Karrier oldalán megtalálható „Nyilatkozat pályázattal összefüggő adatkezeléshez” nyomtatvány kitöltése és csatolása
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Három hónapnál nem régebbi, a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény (Kit.) 84. § szerinti, speciális erkölcsi bizonyítvány benyújtása legkésőbb az álláshely betöltéséig
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság

Előnyt jelent

  • Bér- és TB ügyintézői képesítés
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kormányzati szolgálati jogviszony
  • Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: határozatlan, 40 óra, általános, teljes munkaidő

Céginformáció

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság (székhelye: 1132 Budapest, Visegrádi utca 49.) a belügyminiszter irányítása alá tartozó, központi hivatalként működő központi költségvetési szerv. További információ: SZGYF honlapján.

Jelentkezéskor kérjük csatolni az alábbiakat:

  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata,
  • motivációs levél bruttó bérigény megjelölésével,
  • fényképes önéletrajz a 87/2019.(IV.23) Korm. rendelet 1 sz. melléklete alapján,
  • az SZGYF Karrier oldalán megtalálható „Nyilatkozat pályázattal összefüggő adatkezeléshez” nyomtatvány.