Bérszámfejtő-TB ügyintéző

  • Cég neve

    Humánia HRS Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Szombathely

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

kollégánkat keressük szombathelyi irodánkba, munkaerő-kölcsönzési területre.

A szolgáltatás jellegéből adódóan, különböző partnercégeknél, eltérő munka- és juttatási rendszerekben dolgozó kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos TB és bérszámfejtési feladatok ellátására keresünk munkájára igényes, maximális precizitás mellett önálló munkavégzésre is képes kollégát!

MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • Saját és kölcsönzött, valamint diák munkavállalókkal kapcsolatos bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Különböző partnercégek munkavállalóinak teljes körű bérszámfejtése
  • Munkavállalók ki- és bejelentéséhez kapcsolódó teljes körű ügyintézés és az ehhez kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Munkaidőadatok rögzítése és ellenőrzése
  • Kiküldetések, letiltások kezelése
  • Társosztályokon dolgozó kollegákkal való szoros együttműködés információ és adatgyűjtés/megosztás továbbá egyeztetés céljából
  • Jogszabályok alapján előírt havi nyilvántartások vezetése, kimutatások, bevallások, statisztikák elkészítése, adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Vonzó, versenyképes alapfizetés, negyedéves bónuszok, évenkénti béremelés
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős állás, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges mobiltelefon korlátlan magánhasználattal
  • Dinamikusan fejlődő, stabil munkáltatói háttér
  • Kellemes, családias légkör felújított, modern irodánkban
  • Egyéni képzések és szakmai konferenciákon való részvétel támogatása

MUNKAKÖRHÖZ KAPCSOLÓDÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség, bér,- és TB ügyintéző képesítés
  • Naprakész munkaügyi, bérszámfejtési,- és TB ismeretek
  • Minimum 1 éves szakmai gyakorlat
  • Magabiztos MS Office, főként Excel ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • Munkaerőkölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • Kulcs-Soft program ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés