Bérszámfejtő, tb- és munkaügyi ügyintéző

  • Cég neve

    Magyar Pünkösdi Egyház

  • Munkavégzés helye

    1148 Budapest, Fogarasi út 2.

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • jogviszony létesítésével és megszüntetésével, illetve be- és kijelentéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • személyügyi anyagok kezelése, karbantartása
  • bérszámfejtési feladatok
  • munkáltatói igazolások elkészítése, a letiltások kezelése
  • bejelentések, bevallások elküldése NAV felé
  • havi, negyedéves és éves statisztikák elkészítése
  • a területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • bérszámfejtési gyakorlat
  • önálló, precíz, igényes munkavégzés
  • csapatszellem
  • jó szervezőképesség és problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmasság, lojalitás, elhivatottság
  • a Pünkösdi Egyház erkölcsi normáinak elfogadása

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • piacképes jövedelem, csoportos baleset- és egészségügyi biztosítás
  • jó munkahelyi légkör
  • összetartó csapat
  • hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezését önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk!