Bérszámfejtő, tb- és munkaügyi ügyintéző

  • Cég neve

    Kultúr Projekt Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1072 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 376e - 451e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
  • bejelentések, bevallások elküldése NAV felé
  • munkaügyi adminisztráció (beleértve a be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos feladatokat
  • Bérek, levonások, adók és járulékok feladása a könyvelésnek

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • csapatmunkára való hajlandóság
  • irodai munkavégzés napi 8 órában

Előnyt jelent

  • Könyvelő irodában szerzett tapasztalat
  • Bérszámfejtési gyakorlat
  • RLB60 Bt. használata (Kettőskönyvelés, Kettőskönyvelés 2 (hálózatos)
  • Csapatmunkára, együttműködésre való készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyors fejlődőképesség
  • Excel magabiztos használata

Amit kínálunk

Szeretsz csapatmunkában dolgozni? Úgy érzed a pontosság és a fejlődőképesség az erősséged? Ha igen akkor, csatlakozz a családi hangulatú, lelkes kis csapatunkhoz! Nálunk nincs túlóra, célunk egy olyan családközpontú munkakörnyezet fenntartása, ahol mindenki boldogan tölti a mindennapjait a munka világában.
Amennyiben csak a szükséges végzettséget szerezted meg az sem baj, hiszen fiatalos csapatunk készséggel segít a feladatok betanításában.

Céginformáció

Cégünk több mint 22 éve működik, és foglalkozik kis és középvállalkozások könyvelésével és munkaügyi feladataik ellátásával. Munkavégzés helye: 1072 Budapest - a Blaha Lujza térnél.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát, benne a megjelölt bruttó bérigénnyel.