Bérszámfejtő (Székesfehérvár / Budapest XI)

  • Cég neve

    HR-FACE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Kaposvár utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Be- és kiléptetéshez kapcsolódó bérügyviteli feladatok ellátása
  • Bérszámfejtés és a kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése
  • Cafeteria juttatások elszámolása
  • Banki utalások elkészítése
  • Személyügyi adatok karbantartása
  • Havi adó- és járulékbevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Riportok készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Magabiztos office ismerete van, és erős excel gyakorlati tudása
  • Nyitott az új ismeretekre, hajlandó és képes tanulni
  • Hatékonyan végzi a munkáját és szereti a kihívásokat
  • Szeret és tud csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • NEXON bérprogram ismerete

Amit kínálunk

  • székesfehérvári vagy budapesti munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 2006 óta van jelen a piacon és kiszervezett bérszámfejtéssel foglalkozik. Partnereink számának folyamatos növekedése miatt, saját székesfehérvári vagy Budapest XI. kerületi irodánkba keressük a megfelelő jelöltet.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és jelölje melyik városba szeretné beadni a pályázatát (Székesfehérvár / Budapest).