Bérszámfejtő Specialista

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Fejér,Rácalmás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Zsebedben a szakma? Úgy érzed újabb mérföldkőhöz érkezett karriered és pont egy ilyen munkalehetőség után kutattál?

Van egy jó hírem számodra!
Magyarország egyik legnagyobb munkáltatója keresi azt a kollégát, aki sok éves tapasztalatával tudná támogatni a bérszámfejtési csapat munkáját.

Csatlakozz Bérszámfejtési Specialista munkakörbe és kamatoztasd tudásod egy folyamatosan bővülő és fejlődő, stabil lábakon álló vállalatnál!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Te felelnél a munkavállalók munkaviszonyának létesítésének, változásának, megszüntetésének bejelentéséért.
  • A munkavállalók jelenléti adatait is Te ellenőriznéd.
  • Partnerünknél havi és hóközi kifizetés is van, így ezeknek a számfejtése is a felelősségi köröd képezné.
  • Te felelnél az utazási támogatások és a béren kívüli juttatások rögzítésért, elszámolásáért.
  • Amennyiben szükséges a munkabér letiltásokat is kezelnél és tartanál nyilván.
  • Feladatkörödbe tartozna az adókedvezmények rögzítése és nyomon követése.
  • A bérszámfejtéshez kapcsolódó dokumentálási és nyilvántartási feladatokat látnál el
  • A jelenléti ívek kapcsán, kapcsolatban lennél a termelési asszisztensekkel
  • Te felelnél a cafeteria nyilatkoztatásért és az ezzel kapcsolatos feladatokért.

Amit kínálunk

  • Egzisztenciális fejlődési lehetőség
  • Éves szintű cafetériat biztosítunk számodra (SZÉP kártya)
  • Havi étkezési támogatást kínálunk szintén SZÉP kártyára
  • Amennyiben Budapestről, vagy Rácalmás környékéről érkeznél céges buszt is biztosítunk
  • Ha nem szeretnél ingázni 3*-os szállónkon modern környezetben lenne lehetőséged lakni természetesen térítés mentesen.
  • Ahonnan nem indul céges busz üzemanyag hozzájárulást biztosítunk.

Az álláshoz tartozó elvárások

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú, vagy középfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Bérügyi szakelőadó képesítésed van
  • 8+ év releváns tapasztalattal rendelkezel (preferáltan bérszámfejtőként)
  • Angol nyelvi ismereted alapfokú
  • A Nexont magabiztosan használod a mindennapokban, vagy nem okoz gondot elsajátítanod a használatát.
  • A jogszabályokkal kapcsolatban mindig naprakész vagy
  • Az Excel a jóbarátod

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Rácalmás

Munkaidő: H-Cs - 8:00-16:40, P - 8:00-15:40

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Amennyiben szimpatikusak a fent leírtak és magadra ismertél a fentebbi sorokat olvasva ragadd meg a lehetőséged és jelentkezz önéletrajzod feltöltésével!

#LI-ÁV1