Bérszámfejtő (NexonBér tudással) (Budapest 1117)

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bér- és béren kívüli juttatások adminisztrációja és számfejtése (NexonBér és Nexon4),
  • Bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • Munkaviszonyokkal, juttatásokkal, szép kártyával kapcsolatos adminisztráció,
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás,
  • Munkatársak beléptetése, kiléptetése,
  • Letiltások kezelése,
  • Munkaidőnyilvántartás kontroll,
  • Személyi anyagok naprakészen tartása,
  • Riportok, statisztikák készítése,
  • Üzleti egységek szakmai támogatása,
  • Munkavállalói kérdések, kérések teljes körű intézése.

Elvárások

  • Bérügyintézői szakirányú végzettség,
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat bérszámfejtési területen,
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office, NexonBér, Nexon4 rendszer),
  • Jó problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodásmód,
  • Pontosság, precizitás és megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag. (bónusz, laptop, mobil, magán egészségbiztosítás).
  • Hibrid munkavégzési lehetőség.
  • Stabil és dinamikus munkakörnyezet egy fejlődő iparágban.
  • Inspirációt nyújtó csapat, kiváló, családias munkahelyi légkör.

Közép-Európa legnagyobb munkahelyi vendéglátóipari és szerződéses vendéglátóipari vállalatcsoportja a CEE Catering HoldCo, hazánkban a Delirest Magyarország Kft. Közel 70 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről. Elkötelezettek vagyunk a kifogástalan minőségű szolgáltatás iránt, igyekszünk élen járni az innovációban és az új igények kielégítésében. Étkezzünk jól – éljünk jobban – ez a küldetésünk.

Ha úgy érzi, hogy ez a pozíció illeszkedik a képességeihez és tapasztalataihoz, kérjük, küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gombra kattintva.