Bérszámfejtő / Munkaügyi ügyintéző

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Jászberényi út 45.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Worklife

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, de mégis családias cégnél dolgozni?
Egy jókedvű csapat tagja lenni, ahol számít a véleményed és elismerik a teljesítményedet?
Akkor várunk bővülő csapatunkba dolgozni!

BÉRSZÁMFEJTŐ / MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Feladataid lesznek:

  • Munkaügyi szakfeladatok ellátásaMunkaügyi nyilvántartások vezetése, munkaügyi dokumentumok rendszerezése
  • Munkaidő-nyilvántartások és munkaidő beosztások kezelése
  • Be- és kilépő munkavállalók teljes körű munkaügyi ügyintézése
  • Havi bérszámfejtés és bérszámfejtési folyamatokhoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Hatóságok felé adatszolgáltatások napi ügyintézése
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, más szakterületekkel, hivatalokkal

Amit kérünk:

  • Középfokú szakirányú végzettség (Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző)
  • 3-5 éves munkaügyi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi (adózási) ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • MS Office, elsősorban Excel felhasználói szintű ismerete
  • Személyes jellemzők: önálló munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs készség, precizitás, rugalmasság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Kulcs-Soft és Novitax Bérprogram gyakorlati ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkaviszony (Hétfőtől-péntekig 8:00-16:30)
  • Családias légkör
  • Jó megközleíthetőség
  • Őrzött parkoló

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát.