Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ) logo

Bérszámfejtő

  • Cég neve

    Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ)

  • Munkavégzés helye

    1063 Budapest, Munkácsy Mihály u. 17.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bérszámfejtési előkészítő feladatok elvégzése átlagosan 70 fős szervezetben (nyilatkozatok begyűjtése, nyilvántartások vezetése, igazolások begyűjtése munkatársaktól, szabadságadatok begyűjtése stb.)
  • Bérszámfejtési feladatok elvégzése
  • Vonatkozó egyéb feladatok elvégzése (adóbevallások, adatszolgáltatások összeállítása, korrekciója)

Elvárások

  • Középfokú szakirányú (pénzügyi vagy számviteli) végzettség
  • Bérszámfejtéshez szükséges szakképesítés
  • 3 év tb ügyintézői vagy bérszámfejtői tapasztalat
  • Nexon program ismerete
  • Precíz, munkájára igényes személyiség
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete
  • Munkaidő: napi 4 óra (részmunkaidő)

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • Civil szervezetek gazdálkodásában szerzett tapasztalat
  • Hazai költségvetési támogatások kezelésében szerzett tapasztalat
  • Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete.

Munkavégzés helye: MDSZ székhelye (1063 Budapest, Munkácsy Mihály u. 17.)

Munkaviszony időtartama: határozatlan

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.