thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. logo

Bérszámfejtő gyakornok

  • Cég neve

    thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Hungary

  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

A thyssenkrupp egy nemzetközi vállalatcsoport, amely nagyrészt független ipari és technológiai üzletágakból tevődik össze, és világszerte mintegy 100 000 embert foglalkoztat. A 2022/2023-as pénzügyi évben 48 országban 38 milliárd eurós árbevételt ért el. A széleskörű technológiai know-how-ra támaszkodva az üzletágak költséghatékony és erőforrás-kímélő megoldásokat fejlesztenek a jövő kihívásaira, különösen az éghajlatvédelem, az energetikai transzformáció, az ipar digitális átalakulása és a jövő mobilitása terén.

Magyarországi kompetencia központunkban több mint 1000 fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, fejlesztéseink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Mérnökeink olyan ma még nem létező megoldásokon is dolgoznak, amelyek megváltoztathatják az autóipar jövőjét.

Feladatok:

  • A munkaügyes és a bérszámfejtő kollégák munkájának támogatása
  • Napi adminisztrációs feladatok támogatása, riportok készítése, irattárazás
  • Részvétel a havi zárási feladatokban
  • Részvétel az auditokra való felkészülésben
  • Kapcsolattartás személyesen és e-mailben a munkavállalókkal
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (még legalább 1 évig)
  • Heti minimum 24 munkaóra vállalása
  • HR területen szerzett tapasztalat előny
  • Középfokú angolnyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.