Bérszámfejtő és TB ügyintéző

  • Cég neve

    Sió ECKES Kft.

  • Munkavégzés helye

    Siófok, Budapest, Székesfehérvár.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A fizikai és szellemi állomány munkaviszonyával kapcsolatos teljeskörű munkaügyi-, bér és tb ügyintézés (TB kifizetőhely) ellátása NexonBér szoftverben
  • A fizikai munkavállalók esetében munkaidőkeretben történő munkaidő elszámolás
  • Napi munkaügyi adminisztráció, munkáltatói igazolások kiállítása, utazási költségtérítés, személyügyi adatbázis naprakészen tartása
  • Egyéb béren kívüli és bérjellegű juttatások nyilvántartása, kalkulációja és rögzítése
  • Letiltások, levonások kezelése
  • Munkaidőnyilvántartó rendszer admin felületének naprakészen tartása, felülettel rendelkező kollégák betanítása és támogatása (NexonTime)
  • Havi adó és járulék bevallások elkészítése és beküldése (08)
  • A vállalat havi, negyedéves, éves zárási határidőinek szigorú betartása, főkönyvi feladás elkészítése, egyeztetése, feladása
  • Munkavállalókkal kapcsolatos bevallások elkészítése és beküldése (T1041, TMUNK)
  • Egyéb adatszolgáltatás a NAV, KSH, OEP felé
  • Havi/soron kívüli üzemorvosi vizsgálat megszervezése, adminisztrációja
  • Havonta frissítendő riportok/ad hoc riportok elkészítése
  • Éves/negyedéves vállalati budget tervezésben való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal, szolgáltató partnerekkel és a hatóságokkal
  • Munkaügyi szabályzatok elkészítésében, aktualizálásában való aktív részvétel
  • Új belépők orientációjában való részvétel
  • A munkakört érintő külső és belső auditok vezetése/támogatása

Elvárások

  • Bér- és tb ügyintézői képesítés megléte
  • NEXON bérszámfejtési szoftver ismerete
  • Hasonló területen szerzett minimum 3-5 éves releváns tapasztalat
  • A vonatkozó (munkajogi, társadalombiztosítási, adó) jogszabályok naprakész ismerete
  • Megbízható MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Pontos, önálló és gyors munkavégzés, strukturált és proaktív gondolkodás;
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • A munkakör a siófoki és/vagy budapesti irodánkban is betölthető, azonban a gyártási tevékenységre tekintettel, amely Siófokon található előny a siófoki munkavégzési hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Egy támogató, vidám csapat részese lehetsz, akik a mindennapok során segítik egymást!
  • Változatos és kihívásokkal teli mindennapok, ahol nem fogsz unatkozni
  • Széleskörű juttatási csomagot (cafeteria, éves bónusz, egészségcélú juttatás, vállalati kedvezmények, munkába járás támogatás)
  • Jó minőségű vállalati eszközöket (mobiltelefon, laptop)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Legyél részese egy folyamatosan növekvő, több évtizedes hagyományokkal rendelkező vállalat sikereinek!

A SIÓ-Eckes Kft. Magyarország piacvezető gyümölcslé gyártó cége, az Európában piacvezető Eckes-Granini csoport tagja, ötvözi a nemzetközi szakértelemet és a több évtizedes gyártási hagyományokat. Modern siófoki gyárunk, dinamikus munkatársaink és innovációs törekvéseink biztosítják többek között a SIÓ, a Hohes C vagy a Granini márkáink sikereit.