Bérszámfejtési munkatárs

  • Cég neve

    Állatorvostudományi Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1078 Budapest, István utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A bérszámfejtést követő ellenőrző feladatok ellátása
  • Bér-és egyéb jellegű kifizetések ellenőrzése
  • Számfejtések utalási állományainak előkészítése
  • JIRA felületen kérdések, hibák kérések egyeztetése az SAP támogatóval
  • Bérszámfejtési hónap zárási folyamatának elkészítése
  • Bérkönyvelés feladás SAP rendszerben, annak egyeztetése a Számviteli osztállyal
  • Személyi jellegű költségek költséghelyeinek rendezése, pályázati elszámolások támogatása
  • Biztosítottak bejelentése (saját munkavállalók, megbízottak)
  • Bevallások előállítása, ellenőrzése, természetbeni adatok feldolgozása, beküldése, a hozzá tartozó közterhek utalása (ÁNYK)
  • Bevallás önellenőrzések, helyesbítések ellenőrzése, beadása, pótlék számítás, önellenőrzésekről, helyesbítésekről nyilvántartás vezetése
  • Pénzforgalom egyeztetése a könyveléssel a Pénzügyi és Kontrolling, illetve a Számviteli Osztály segítségével
  • Az egészségbiztosítás pénzbeli ellátásainak ellenőrzése, határozatok kiadmányozása, adatszolgáltatások készítése

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Bérszámfejtésben szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint használata)
  • Cselekvőképesség és büntetlen előélet

A munkakör betöltőjétől elvárt kompetenciák:
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Együttműködési készség
  • Jó teherbíró képesség

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • Felsőoktatási intézményekben szerzett szakmai tapasztalat
  • TB ismeret

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidővel)
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Rendszeres jutalmazási lehetőség
  • SZÉP kártya juttatás (próbaidő lejárta után)
  • Csoportos egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Fonyódon lévő üdülő kedvezményes használata
  • Belvárosi elhelyezkedés, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel

A BMO/3659-1/2024 számú bérszámfejtési munkatárs pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Részletes szakmai önéletrajz, bruttó bérigény megjelölésével.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul (2011. évi CXII. tv. 5. § (1) bekezdés b.) pontja). (Állatorvostudományi Egyetem hivatalos oldala - Álláspályázatok menü - Hozzájáruló nyilatkozat adatkezeléshez álláspályázók részére pdf)
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati dokumentumok hitelességét, a referenciák valódiságát a munkáltató ellenőrizhesse.