Raben Trans European Hungary Kft. logo

Bérszámfejtési és TB specialista

  • Cég neve

    Raben Trans European Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunaharaszti

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Két fős számfejtési csapatunk új tagját keressük! Szívesen megtörnéd a számok, adatok és riportok egyhangúságát? Kipróbálnád magad új feladatokban? Erősséged az emberekkel való kapcsolat építése? Akkor itt a helyed közöttünk! Ha nyitott vagy rá, a bérszámfejtés mellett bővítheted tapasztalataidat olyan HR-hez kapcsolódó projektekben való részvétellel, amelyek biztosítják számodra ezt a lehetőséget!

Fő feladatod a bér- és TB számfejtés, adatszolgáltatás, esetenként a képzések adatszolgáltatásában való részvétel lenne - ha ezekben még nincs gyakorlatod, a motivációd is elég, szánunk időt és energiát a fejlődésedre! A Rabennél közvetlen, jókedvű munkatársak  várnak, akikkel  megbecsüljük a jó teljesítményt. Kis létszámú csapatunkban kölcsönösen támogatjuk egymást, számíthatunk a többiek tapasztalataira és erősségeire. Nem hagyunk magadra a nehezebb feladatok megoldásában sem.

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőséget egy biztos hátterű, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Teljes munkaidős (40 órás), határozatlan idejű munkaszerződést
  • Vidám csapatot kellemes munkakörnyezettel, szakmai fejlődési lehetőséget
  • Cafeteriát, bónuszt, munkábajárási támogatást

Ezek lesznek a feladataid:

  • Munkavállalók ki- és beléptetése, munkaviszonyhoz tartozó törzsadatok kezelése, módosítása
  • 400-450 fő bérének és ellátásainak számfejtése
  • Letiltások kezelése
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ügyintézés
  • Munkaügyi dokumentációk készítése
  • Bevallások, adatszolgáltatások készítése és megküldése a hatóságok és a vállalat társosztályai felé
  • GINOP pályázatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatás

  • Bér- és TB ügyintézői végzettséggel
  • 2-3 éves TB kifizetőhelyi tapasztalattal
  • Magasfokú MS-Office – különösen Excel - ismeretekkel
  • Pontos, precíz munkavégzési attitűddel
  • NexOn program ismerete előny
  • GINOP elszámolásokban való jártasság előny

Megvan bennünk az elszántság, a DRIVE a fejlődésre!

A Raben Group 2010 óta van jelen Magyarországon. A vállalat közúti-, tengeri- és légi szállítmányozás, illetve átfogó logisztikai szolgáltatások széles skáláját kínálja az ellátási lánc teljes spektrumában. A Raben Trans European Hungary Kft.  több mint 10 éve folyamatosan fejlődik. Minden nap meghódítjuk az európai és országos utakat. 6 telephelyünk van 4 városban - és még mindig nincs elég! De a Raben nemcsak minőséget, professzionalizmust, biztonságot és stabilitást jelent, hanem optimizmust, energiát és törekvést is a célok elérésére. Jól együttműködő csapatot alkotunk, amely számos terület legjobb szakértőiből áll. Mi nincs nálunk? Unalom! Minden nap új kaland és lehetőség számunkra, és számodra is. Csatlakozz hozzánk! Kattints a Jelentkezem gombra!