Bér-, tb és munkaügyi ügyintéző

  • Cég neve

    Strigonium Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2500 Esztergom, Deák Ferenc utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés a munkaszerződések és egyéb dokumentumok elkészítése
  • Bérszámfejtési feladatok ellátása a
  • Napi munkaügyi adminisztráció, munkáltatói igazolások kiállítása, utazási költségtérítés, egyéb bérkifizetések/jogcímek rögzítése
  • Egyéb béren kívüli és bérjellegű juttatások nyilvántartása, kalkulációja és rögzítése
  • Letiltások, levonások kezelése
  • Szabadságok nyilvántartása
  • Főkönyvi feladás elkészítése, egyeztetése
  • Járulékbevallások elkészítése, beadása
  • Egyéb adatszolgáltatás a NAV, KSH, OEP és a cégvezetése felé
  • Esetenként pénzügyi jellegű feladatok (banki utalások rögzítése, számlázás)

Elvárások

  • Bér- és tb ügyintézői képesítés megléte
  • Hasonló területen minimum 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Munkakörhöz szükséges jogszabályok ismerete
  • Megbízható MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Világos kommunikáció, mind szóban, mind írásban
  • Pontos, önálló és gyors munkavégzés, strukturált és proaktív gondolkodás

Előnyt jelent

  • Novitax program ismerete
  • Pénzügyi területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Modern irodai környezet

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bruttó bérigény megjelölésével.