Bér/munkaügyi előadó

  • Cég neve

    QUALITRANS-CARGO Kft.

  • Munkavégzés helye

    6333 Dunaszentbenedek

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos bérügyintézés
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Bér-TB ügyi nyilvántartások vezetése
  • Teljes körű TB ügyintézés (kifizetőhelyi)

Elvárások

  • legalább 1 év TB/munkaügyi/bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • Társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadó végzettség
  • Törvényi előírások naprakész ismerete
  • Nagy önállóság, terhelhetőség
  • Csapatmunka vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előnyt jelent

  • Kifizetőhelyi tapasztalat
  • BABÉR program ismerete és a könyvelői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos munka, fiatal csapatban
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Fejlődés, karrierlehetőség
  • Egy sikeres cég biztos háttere és kiépített infrastruktúrája
  • Utazási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A QUALITRANS – CARGO Kft. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő, nemzetközi közúti árufuvarozással foglalkozó cég. Meghatározó szolgáltatási köreink: autószállítás, haszongépjármű- és betakarítógép szállítás, valamint konvencionális szállítás.
Vállalkozásunk az elmúlt időszakban intenzíven fejlődött, megszilárdította piaci jelenlétét Európában. Flottánk napjainkban több mint 150 nemzetközi forgalomban közlekedő szerelvényből áll. A QUALITRANS – CARGO alkalmazásában 240 fő képzett munkavállaló dolgozik.

Minőségi szolgáltatásunk három alapköve: szakértelem, elkötelezettség, tapasztalat.

Várjuk jelentkezését, kérjük csatolja szakmai önéletrajzát!