Bér és Tb ügyintéző

  • Cég neve

    SZAKÁL-MET-AL Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Iparos utca 14.

  • Fizetés

    Nettó 450e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a cég 2 gazdasági egységben, (300 munkavállaló,) teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása, egy vállalat esetében (270 munkavállaló), TB kifizetőhelyi feladatok ellátása is
  • munkavállalók be és kijelentése
  • adatszolgáltatások, bevallások elkészítése
  • letiltások kezelése

Elvárások

  • minimum 5 év szakmai tapasztalat TB kifizetőhelyen
  • legalább középfokú bér és TB ügyintézői végzettség
  • a munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • precíz, pontos munkavégzés
  • Nexon program ismerete

Amit kínálunk

  • kollégáinkkal hosszú távra tervezünk
  • továbbképzések biztosítása
  • céges rendezvények
  • asszisztens segítsége az adminisztrációs munkában, bérszámfejtési feladatok előkészítésében

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű cég, kereskedelmi tevékenységgel budaörsi székhelyére keresi az alábbi jelöltet.
Ha rendelkezel néhány éves tapasztalattal és célod, hogy hosszú távon helyezkedj el egy innovatív, igazán közvetlen és szakmailag is kiemelkedő kollégákból álló csapatban, akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Fényképpel ellátott önéletrajz.