Bér- és munkaügyi szakértő

  • Cég neve

    Díjbeszedő Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 107.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bérszámfejtési és társadalombiztosítási feladatok teljeskörű ellátása (beléptetés, kiléptetés, biztosítotti bejelentés, havi/hóközi számfejtés, egészségbiztosítási ellátások, cafeteria, utazási költségtérítések, egyéb juttatások elszámolása)
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, tájékoztatók elkészítése, módosítása
  • Munkaidő nyilvántartás karbantartása és ellenőrzése
  • Szervezeti struktúrában történt változások nyomon követése NEXON4-ben
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Munkakörhöz kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása, munkáltatói igazolások kiállítása
  • Kötelező hatósági adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák elkészítése
  • Munkaügyi szabályzatok kialakításában való aktív részvétel
  • Hatósági megkeresések megválaszolása, adatszolgáltatás

Elvárások

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • NEXON programok alapos ismerete (NEXONbér, ÁLM, NEXON4)
  • MS Office magas szintű ismeret
  • Problémamegoldóképesség
  • Pontosság és megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Nagyvállalti környezetben szerzett tapasztalattal

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződést
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • Rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Cafeteria keretet
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást
  • Barátságos, támogató légkört
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 75 év távlatában jegyezzük, amelynek köszönhetően komplex szakmai tudással és tapasztalattal végezzük tevékenységünket. Jelenleg Humánerőforrás Főosztályunkra keressük új kollégánkat.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem gombra kattintva várjuk!